5 (100%) 2 votes

Dajte svojmu bývaniu na Kolibe štýlové rolety

Zatiaľ, čo počas zimy je schopnosť z okien získať teplo zo slnečných lúčov vítaná, v lete je to skôr problém, ktorý je dobre riešiť. Aby ste nemuseli vyššiu teplotu v byte regulovať klimatizáciou, je naozaj vhodné použiť tieniace prvky. Dokonca, čo je vynikajúce, že niektoré z nich dokážu počas zimy znížiť tepelné straty.

Bývanie na Kolibe bude pomocou tieniacej techniky ešte príjemnejšie. Rolety udržia teplotu v miestnosti na prijateľnej úrovni aj bez použitia klimatizácie a tým pádom zmierňujú výkyvy svetelnej a tepelnej pohody počas celého dňa.

Z hľadiska ochrany interiéru budú môcť byť nové byty Bratislava pred prehrievaním chránené pomocou exteriérovej tieniacej techniky. Exteriérové prvky majú až dvojnásobnú účinnosť ako interiérové. Ale zas interiérové rolety sú flexibilnejšie, môžete si nastaviť individuálne svetelné podmienky v miestnostiach.

Dajte svojmu bývaniu na Kolibe štýlové rolety

Ale pozor, vhodne navrhnutý a správne používaný systém zatienenia dokáže zaistiť, či už vhodné svetelné podmienky, ale aj samostatnú úsporu energie.