5 (100%) 2 votes

Hľadáte novú kabelku? Vsaďte na kvalitu za rozumnú cenu 

Praktická a pekná kabelka patrí ku každej žene. Bez nej si mnohé z nás nevedia svoj život predstaviť, pretože v nej nosíme toľko dôležitých maličkostí, ktoré potrebujeme mať stále pri sebe. Aby vaša kabelka pritom aj dobre vyzerala, máme pre vás jeden výborný tip.

Hľadáte novú kabelku? Vsaďte na kvalitu za rozumnú cenu

Aká by mala byť kabelka

Od kabelky očakávame niekoľko vecí. Je predsa našou nerozlučnou spoločníčkou. Mala by byť:

  • dostatočne priestranná,
  • vyrobená z kvalitného materiálu,
  • moderná,
  • nemala by byť príliš drahá,
  • mala by sa hodiť k oblečeniu.

Nájsť takúto kabelku nemusí byť ťažké. Všetky tieto vlastnosti v sebe totiž spájajú kožené kabelky.

 

Kožené kabelky

Aby vám kabelka dlho vydržala, mala by byť predovšetkým vyhotovená z kvalitného materiálu. Kvalitou, ktorú je vidieť už na prvý pohľad, sa vyznačujú kožené kabelky. Okrem dlhšej životnosti materiálu im koža dodáva aj luxusný vzhľad. Kožená kabelka sa tak stane vaším obľúbeným doplnkom na každú príležitosť.

Kožené kabelky sa hodia nie len k elegantnému štýlu obliekania. Moderné dizajny prajú aj ležérnemu voľnočasovému odevu. Stačí, ak si vyberiete napríklad crossbody kabelku. Alebo priestrannú kabelku do ruky či výrazný a extravagantný model. Potom už môžete bez obáv vyraziť na stretnutie s priateľmi či na párty.

Hľadáte novú kabelku? Vsaďte na kvalitu za rozumnú cenu

Talianske kožené kabelky

Talianske kožené kabelky sa vyrábajú z kvalitnej kože alebo ekokože. Nájdete medzi nimi priestranné modely do ruky aj s dlhým popruhom cez plece. No vybrať si môžete aj menšie talianske kožené kabelky. Napríklad spoločenské kabelky alebo menšie crossbody kabelky.

Pred kúpou si premyslite, čo všetko od kabelky očakávate. Niektoré ženy preferujú prehľadné vnútorné rozdelenie na priečinky či skryté oddelenia uzavreté zipsom. Iným vyhovuje kabelka bez predelov.

Čo sa farieb týka, moderná čierna, biela a zemité prírodné farby na koži vyniknú ešte viac. Ak máte radi živšie farby, talianske kožené kabelky zakúpite aj v ružovej, žltej, červenej či modrej farbe, vďaka čomu ich využijete aj v horúcom letnom počasí.