Rate this post

Moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky

 

Každá obchodná prevádzka potrebuje mať moderné pokladne, ktoré sú bezporuchové a dostatočne rýchle. Nie všetky prevádzky ale takéto pokladne majú. Aj keď všetky obchodné prevádzky museli kúpiť nové pokladne práve kvôli systému eKasy, mnohé nie sú spokojné s tými, čo majú a hľadajú nové moderné pokladničné riešenie.

 

Ak hľadáte kvalitné moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky, odporúčame vám vyberať si ho od FiskalPRO.

 

FiskalPRO Green zostava

 

Jedným z najvyhľadávanejších a najžiadanejších pokladničných riešení je pokladničné riešenie od FiskalPro – konkrétne FiskalPRO Green. Jedná sa o dotykovú variabilnú zostavu s platobným terminálom a množstvom užitočných funkcií. Toto komplexné pokladničné riešenie je vhodné pre pevné prevádzky, na predaj tovaru, ale aj do gastroslužieb. Ponúka možnosť pripojenia externých periférií – skener čiarových kódov, digitálnu váhu, peňažnú zásuvku.

 

Medzi funkcie, ktoré toto pokladničné riešene zahŕňa, radíme registračnú pokladňu, termo tlačiareň, platobný terminál, praktický polohovateľný stojan, zákaznícky displej, Android aplikáciu FiskalPRO mobile a Android tablet.

 

Platobný terminál

 

Moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky môžete získať práve od FiskalPRO. Ak chcete moderné pokladničné riešenie so všetkými výhodami, práve FiskalPRO vám ho ponúkne. Keď si objednáte nové pokladne v súlade zo systémom eKasy, môžete mať istotu, že nehrozí žiadne zlé evidovanie tržieb a nehrozia vám návštevy z Daňového úradu.

FiskalPRO ponúka platobné terminály, eKasa pokladničné riešenia, eKasa tlačiareň s platobným terminálom, ale aj mobilné riešenia eKasa a mobilný čašník.

 

Nech už podnikáte v čomkoľvek, odporúčame vám vyberať si práve FiskalPRO Green.

FiskalPRO vám dokonca ponúka platobný terminál na vyskúšanie na tri mesiace zdarma. To sa oplatí využiť, ak sa stretávate s takýmto pokladničným riešením od tejto firmy prvýkrát.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Andrey Burstein  / Shutterstock.com