5 (100%) 1 vote

Moderný hotel v Žiline, ktorý sa teší veľkej obľube

Ubytovacích zariadení je v každom meste pomerne dosť. Klienti si tak majú možnosť vyberať z množstva luxusne vybavených hotelov. Častokrát sa ale stáva, že fotografie uverejnené na webovej stránke hotelov nezodpovedajú realite. Každý majiteľ hotela sa musí vysporiadať s negatívnymi recenziami, ktorým sa žiaľ úplne nevyhne.

Ak ale hľadáte pekný a hlavne moderný hotel v Žiline, jeden hotel zo všetkých vyniká. Je to Hotel Galileo, ktorý sa nachádza na pomerne známej ulici v Žiline, konkrétne na Hlinskej ulici. Vysokoškolskí študenti túto ulicu poznajú aj kvôli internátom, ktoré tu sídlia.

Moderný hotel v Žiline, ktorý sa teší veľkej obľube

Moderne vybavené izby 

Keďže sa jedná o veľmi obľúbený hotel, veľký podiel majú na tom hlavne luxusne vybavené izby. V prípade potreby máte možnosť prenajať si dokonca aj apartmán alebo rodinný apartmán pre rodiny s deťmi. Ponúkajú 2-lôžkové izby Štandard (29 izieb), 2-lôžkové izby Lux v celkovom počte šesť, šesť klasických apartmánov a dva veľké rodinné apartmány pre rodiny s deťmi.

Očakávať môžete moderné izby s kvalitnými posteľami, modernými kúpeľňami, čistou toaletou a voňavým posteľným prádlom. Hotel Galileo patrí k cenovo prijateľným hotelom v Žiline a aj tak dokáže konkurovať tým najluxusnejším a zároveň zbytočne predraženým hotelom.

Ak plánujete rodinnú oslavu v Žiline, práve tento hotel vám zo všetkých hotelov a reštauračných zariadení v Žiline najviac odporúčame.

Moderný hotel v Žiline, ktorý sa teší veľkej obľube

Čo budú mať klienti k dispozícii?

Každý klient, ktorý sa ubytuje v tomto hoteli, bude mať k dispozícii vysoko rýchlostné WI-FI pripojenie v cene ubytovania, hotelovú recepciu nonstop, bezplatné a hlavne monitorované parkovisko, fínsku saunu a zástavku MHD v blízkosti hotela. V prípade, že budete chcieť zorganizovať vlastný míting v Žiline, budete mať vám k dispozícii personál, ktorý vám pomôže s organizáciou.

Okrem mítingov, kongresov a školení môžete využiť spoločenské priestory na organizáciu svadby. Hotel Galileo má okrem luxusne vybavených izieb k dispozícii aj konferenčné sály a priestory na organizáciu rodinnej oslavy, či svadby.