5 (100%) 2 votes

Zvýšte šance na výhru pri tipovaní. Poradíme vám ako na to!

Tipovanie je pre niekoho vášeň, radosť a potešenie. Pre iného zasa spôsob, ako zlepšiť svoj príjem. Stávky na futbal alebo inú disciplínu sú z určitej časti aj o šťastí, no veľkú úlohu zohrávajú  skúsenosti, znalosti a taktika. Tipovanie ligy majstrov môže priniesť šťastie aj vám. My vám poradíme, ako mu dopomôcť. 

„Šťastie tvojho života záleží na druhu tvojích myšlienok.“

(Stefan Zweig)

Verte svojmu inštinktu

Aktuálne futbalové kurzy sú pre niekoho najdôležitejším aspektom pri stávkovaní. Kurzy je samozrejme potrebné sledovať a ideálne vo viacerých stávkových kanceláriách, aby ste si mohli staviť na ten najvýhodnejší.

Lenže víťaza neurčuje iba kurz stávkovej kancelárie, ale výsledok zápasu. Ten môže byť ovplyvnený rôznymi aspektami, o ktorých vedia fanúšikovia klubu alebo športu, na ktorý sa tipuje. Využite preto všetky svoje znalosti, sledujte jednotlivých hráčov a udalosti v klube, aby ste dokázali čo najlepšie odhadnúť pravdepodobný výsledok zápasu.

Zvýšte šance na výhru pri tipovaní. Poradíme vám ako na to!

Tipujte „chladnokrvne“

Áno, skalný fanúšik svoj tím neopustí ani v najhorších časoch. Lenže nové stávky Ligy majstrov alebo iných športov sú väčšinou o peniazoch. Žiaden klub nie je dokonalý a nemôže vyhrávať stále. Ak teda nechcete prísť o svoje peniaze musíte sa na stávku pozerať ako na obchod a konať chladnokrvne.

Keď sa vám darí nenechajte sa strhnúť eufóriou a nezvyšujte neuvážene stávky. Môže sa rýchlo stať, že to, čo ste rýchlo vyhrali, ešte rýchlejšie stratíte. Platí to aj opačne. Pri sérií prehier sa nepokúšajte hneď všetko získať späť.

 

Správny druh stávky

Existuje viacero druhov stávok, niektoré sú rizikovejšie ako iné, ale zasa poskytujú možnosť vyššej výhry. Na začiatok môžete skúsiť sólo stávky, teda si iba tipnete kto vyhrá, prípadne stavíte na remízu. Pri AKU stávke si musíte staviť aspoň na 2 zápasy, ale vyhráte iba ak trafíte všetky zápasy na tikete. Šancu na omyl vám dávajú napríklad kombinované stávky.

Vyskúšajte a určite sa pri tom aj zabavíte, pretože k dispozícii máte aj množstvo virtuálnych hier, ktoré  vám čakanie na výsledok len spríjemnia!